Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE 18-19 lutego

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Zapraszamy na Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE 18-19 lutego (sobota-niedziela) w ERGO ARENIE w godzinach 10-17.
Szukasz swojego pierwszego mieszkania, domu, chciałbyś zamienić na większe, a może czas na zakup działki? Potrzebujesz fachowej porady kredytowej? Brakuje ci inspiracji i pomysłu jak wykończyć wnętrze, nie wiesz, z jakich materiałów skorzystać? Chcesz się dowiedzieć jak szybko i bezpiecznie sfinansować zakup nieruchomości? Zapraszamy zatem na Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w ERGO ARENIE. WSTĘP WOLNY.

Czytaj dalej

Nasze Biuro Sprzedaży

Nasze Biuro Sprzedaży

Biuro Sprzedaży mieszkań znajduje się bezpośrednio przy budowie w Gdańsku, przy ul. Borkowskiej. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 17.00. Po wcześniejszym umówieniu możliwe są również spotkania w innych godzinach oraz w soboty. Na miejscu udzielimy wszelkich informacji na temat naszej inwestycji z możliwością obejrzenia mieszkań.

Wideorelacja z targów mieszkaniowych

Relacja z targów mieszkaniowych 2-3.04.2016, Ergo Arena.

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji wideo z Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, które odbyły się 2 i 3 kwietnia w ERGO ARENIE. Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań z rynku pierwotnego jak i wtórnego z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta.

Czytaj dalej

Więcej artykułów…