• Start
  • Blog
  • Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE 18-19 lutego

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE 18-19 lutego

Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

Zapraszamy na Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE 18-19 lutego (sobota-niedziela) w ERGO ARENIE w godzinach 10-17.
Szukasz swojego pierwszego mieszkania, domu, chciałbyś zamienić na większe, a może czas na zakup działki? Potrzebujesz fachowej porady kredytowej? Brakuje ci inspiracji i pomysłu jak wykończyć wnętrze, nie wiesz, z jakich materiałów skorzystać? Chcesz się dowiedzieć jak szybko i bezpiecznie sfinansować zakup nieruchomości? Zapraszamy zatem na Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE w ERGO ARENIE. WSTĘP WOLNY.

Na zainteresowanych zakupem nieruchomości czekać będzie blisko stu wystawców oraz kilkunastu niezależnych ekspertów w salach konferencyjnych.
Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE to kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań z rynku pierwotnego jak i wtórnego z: Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic Trójmiasta. Każdy z odwiedzających znajdzie lokum dostosowane do swoich potrzeb. Pierwsze wiosenne targi w Trójmieście gromadzą największych deweloperów, którzy zaprezentują bogatą ofertę mieszkań w nowych lokalizacjach i w tych oddanych już do użytkowania. Warto na targach skorzystać z oferty kredytowej banków oraz pośredników finansowych. Można będzie przeprowadzić symulację wysokości i warunków kredytu czy ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, jak uniknąć rejestrów kredytowych.

Czekamy na Państwa przy stanowisku numer 23. Serdecznie zapraszamy!

Pobierz program targów