• Start
  • Blog
  • Już o nas piszą... zapraszamy do lektury

Już o nas piszą... zapraszamy do lektury

Już o nas piszą... zapraszamy do lektury

Na portalu KRN.pl ukazał się artykuł dotyczący naszej inwestycji. Jak czytamy w pierwszym zdaniu "Pozytywny wizerunek Gdańska w znacznym stopniu kształtują nowe projekty deweloperskie. Jednym z nich jest Osiedle Maciejka przy ul. Borkowskiej." Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią atrukułu.

Gdańsk niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem nabywców nieruchomości, lokujących tutaj kapitał zarówno w celu zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych, jak i z myślą o korzyściach inwestycyjnych. Stolica województwa pomorskiego wymieniania jest też często wśród docelowych lokalizacji wybieranych przez osoby, które ze względu na niską jakość powietrza czy brak perspektyw zawodowych decydują się na wyprowadzkę ze swojego dotychczasowego miejsca zamieszkania. Biorąc pod uwagę m.in. korzystne warunki naturalne i rozbudowane zaplecze turystyczne, Gdańsk postrzegany jest jako atrakcyjne miasto, z którym warto związać swoją przyszłość. W tym kontekście należy zaznaczyć, że Pomorze widniało w ubiegłym roku na czele listy najlepszych regionów do życia. Z „Diagnozy społecznej 2015” Rady Monitoringu Społecznego wynika również, że Gdańsk znalazł się w ścisłej czołówce miast zapewniających najlepsze warunki mieszkaniowe. Poziom zadowolenia mieszkańców stolicy regionu sięgnął aż 79,2 proc.

Pozytywny wizerunek miasta w znacznym stopniu kształtują nowe projekty deweloperskie. Jednym z nich jest Osiedle Maciejka usytuowane przy ul. Borkowskiej, w przyjaznym i spokojnym otoczeniu, 7 km od centrum, Przedsięwzięcie realizuje Bay 7 Osiedle Maciejka Sp. z o.o. Kameralną formę kompleksu tworzy 7 budynków. Oferta sprzedaży obejmuje 1-, 2- oraz 3-pokojowe mieszkania o metrażu i układzie dostosowanym do aktualnych preferencji nabywców.

W ofercie znalazły się zarówno mniejsze lokale o powierzchni 30,30 mkw., jak i bardziej przestronne – do 79,20 mkw. Ich ceny oscylują w granicach od 4 260 do 4 390 zł/mkw. W koszty zakupu każdego mieszkania wliczono naziemne miejsce postojowe. W kolejnych etapach została wyodrębniona dodatkowa strefa parkingowa w ramach podziemnej kondygnacji, gdzie inwestor zaplanował także komórki lokatorskie.

Realizując potrzeby bezpieczeństwa i prywatności mieszkańców, wykonawca zdecydował o całkowitym ogrodzeniu terenu osiedla – jest to rozwiązanie oczekiwane przede wszystkim przez rodziny wychowujące dzieci. Istotną informację dla tej grupy nabywców stanowi także fakt, że na terenie osiedla przewidziano plac zabaw i elementy małej architektury. Co więcej, w pobliżu inwestycji znajdują się przedszkola i szkoły. Na atrakcyjność lokalizacji składają się także takie czynniki, jak stosunkowo nieduża odległość od obwodnicy Trójmiasta (2 km) oraz bogata infrastruktura handlowa i rekreacyjna. W pobliżu osiedla mieszczą się m.in. sklepy, punkty usługowe, korty tenisowe, klub fitness. Codzienne funkcjonowanie ułatwia również bliskość przystanku autobusowego, przychodni oraz poczty.

Pozytywny wizerunek inwestycji współtworzy okoliczna zieleń, która dopełnia staranną koncepcję architektoniczną kompleksu. Pobliskie tereny rekreacyjne są atrakcyjnym punktem wypadowym pieszych i rowerowych wycieczek. Miłośników wypoczynku na łonie natury ucieszy także to, że od Jeziora Straszyńskiego i Jeziora Otomińskiego inwestycję dzieli zaledwie 7-kilometrowa trasa, dzięki czemu mieszkańcy osiedla będą mogli bez problemu korzystać ze wszystkich walorów przyrodniczych tej części miasta.

Atrakcyjna lokalizacja, odpowiednie rozwiązania architektoniczne i oferta przygotowana z myślą o różnych potrzebach nabywców – to elementy, które decydują o zainteresowaniu projektem wśród osób poszukujących mieszkania w Gdańsku.

Żródło: krn.pl